دکـترپلتفـرم چطور به شما کمک میکنه؟

با شدت گرفتن پاندِمی کرونا دنیا بیشتر از همیشه متوجه اهمیت دو حوزه کاری شد، اول حوزه سلامت و دوم خدمات آنلاین. دکترپلتفرم کمک می‌کند تا پزشکان این دو مورد بسیار مهم را بایکدیگر ترکیب کنند! دکترپلتفرم خدماتی بروز و جذاب در اختیار بیماران و مراجعین شما قرار میدهد، سپس با مدیریت مراجعات ضمن حفظ سلامتی، فعالیت آنلاین و مستمر را برای شما رقم میزند. در ادامه راهکارهای تخصصی دکترپلتفرم را می‌بینید.

دکترپلتفرم چه کاری انجام می‌دهد؟

رسالت دکترپلتفرم

کلیه خدمات دکترپلتفرم به صورت لیمیتد و برای هر پزشک به صورت اختصاصی ارائه می‌شود. دکتر پلتفرم یک اپلیکیشن یا سایت نوبت‌دهی عمومی نیست. برخی از خدمات دکترپلتفرم عبارتند از نوبت‌دهی آنلاین، مدیریت مراجعین، ارائه رزومه معتبر و اعتماد سازی، پذیرش بیماران از خارج کشور، درآمد ارزی مستقیم و بسیاری امکانات دیگر که همه در قالب یک وبسایت یا اپلیکیشن ارائه می شود. در ادامه بخشی از امکانات و راهکارهای دکترپلتفرم را مشاهده می‌کنید.
تفاوت دکترپلتفرم با سایرین چیست؟

ویژه جامعه پزشکان

از مهمترین نقاط قوت دکترپلتفرم ارائه خدمات انحصاری برای یک فرد است؛ عمومیت ندارد یا فرآیندی کپی شده از منابع  خارجی نیست، از طرف دیگر فقط به قشر خاص پزشکان محدود است. در نتیجه کلیه خدمات بر اساس نیاز مشترک پزشکان ساخته شده است اما در کوچکترین اجزا مطابق نظر شخصی هر پزشک قابل برنامه ریزی و ارائه می‌ باشد.

بروزرسانی های هدفمند

دکترپلتفرم بر پایه سیستمی بسیار جامع و هدفمند بنا نهاده شده است تا خدماتی تخصصی برای نیازمندی های آنلاین پزشکان ارائه دهد. خدمات به سرعت بروزرسانی می‌شوند و اگر مشکلی داشته باشید احتمالاً در حوزه پزشکی مشترک است و سریعاً رفع خواهد شد، ضمن اینکه روز به روز امکانات تخصصی و کاربردی به دکترپلتفرم اضافه می‌شود.

رضایت کاربران، بیماران و مراجعین شما

حتماً سایت های ضعیف، زشت، ناکارآمد همکارانتان که صرفاً کاربردی جز پُر کردن پشت کارت ویزیت ندارند را دیده اید؟ امیدواریم خودتان صاحب یکی از آنها نباشید! اگر با دقت بیشتر سری به نظرات کاربران در مارکت های اندروئید مانند کافه‌بازار یا گوگل‌پلی‌استور بزنید از حجم نظرات منفی اپلیکیشن های عمومی که چندین پزشک در آن حضور دارند متحیر خواهید شد! دکترپلتفرم اینجاست تا دیگر نگران حاشیه ها، مسایل فنی و… نباشید و با آسودگی خاطر قدرتمندتر از همیشه با مراجعین و بیماران در ارتباط باشید و بدرخشید.
دقیقاً منظور از ویزیت آنلاین چیست؟

پرداخت آنلاین و ویزیت عادی

برنامه کاری شما در سیستم تعریف می‌شود و با چند کلیک بیمار فرم ویزیت آنلاین را تکمیل و پرداخت وجه را مستقیم به حساب شما انجام می‌شود. همزمان کل اطلاعات در پنل منشی، به اطلاع ایشان می‌رسد و اطلاعات زمان حضور در مطب  برای بیمار ارسال می‌شود، به همین سادگی! پایان روز مشابه کارت‌خوان تسویه ها انجام می‌شود با این مزیت که می‌توانید انتخاب کنید دقیقاً به کدام کارت شتاب واریز شود و محدودیت بانک ندارید. ضمناً کلیه فرآیند های مالی مستقیم بین پزشک و بانک می‌باشد و دکترپلتفرم درصد یا کارمزدی دریافت نمی کند و هیچگونه دخالتی در امور مالی یا درآمد شما ندارد.

پرداخت و ویزیت آنلاین

مشابه نوبت‌دهی حضوری، فقط با توجه به شرایط بوجود آمده به دلیل بیماری کرونا به جای زمان مراجعه، راه های ارتباطی مورد تایید شما در اختیار بیمار قرار می‌گیرد تا در زمان مشخص با شما تماس تلفنی یا تصویری داشته باشند. ضمناً لینک ویزیت آنلاین و حضوری را می‌توانید در شبکه های اجتماعی یا هر محلی برای دسترسی سریع افراد قرار دهید.
حذف کارتخوان با دکترپلتفرم امکان دارد؟

حذف اختیاری کارت‌خوان

با نوبت‌دهی آنلاین عملاً نیاز به پرداخت در مطب بسیار کاهش می‌یابد اما در صورت تمایل می‌توانید با صفحه پرداخت اختصاصی حتی در مطب هم صرفاً پرداخت آنلاین داشته باشید، گاهاً با روند تسویه حساب سریع‌تر! البته دکترپلتفرم برای پرداخت در مطب به زودی برنامه های بسیار کارآمد و جذابی ارائه خواهد کرد.
راهکارهای مالی و فروش آنلاین دکترپلتفرم چیست؟

داروخانه آنلاین

در صورتی که دارنده مجوز داروخانه هستید می‌توانید با راه‌اندازی فروش آنلاین و ارسال رایگان بالاتر از مبلغی خاص حجم مخاطب بسیار بیشتری داشته باشید و دردسرهای مراجعات حضوری را کم کنید همچنین بسیاری از افراد مانند ورزشکاران تمایل دارند محصولاتی مانند مکمل های ورزشی را از داروخانه های معتبر به صورت آنلاین دریافت نمایند چراکه اکثراً در استان های دیگر دردسترس نیستند. اگر دارنده مجوز داروخانه هستید یا امکان اخذ آن را دارید، دکترپلتفرم برای شما بسیار کارامد خواهد بود.

فروشگاه تخصصی

گاهی برخی از پزشکان نظیر دندانپزشکان مواد مصرفی یا لوازم دندانپزشکی را وارد می‌کنند و در اختیار سایر همکاران و نزدیکان قرار می‌دهند، سوال این است که چرا بیشتر نه؟! اگر شما هم در حوزه خود تمایل به فروش آنلاین دارید، نسخه فرشگاهی دکترپلتفرم به شما بسیار کمک خواهد کرد.

کالای پزشکی آنلاین

همانطور که در جریان هستید طی بازه اسفند ماه 98 تا کنون افراد و شرکت هایی که دارنده مجوز تهیه و توزیع ماسک و مواد ضدعفونی‌کننده هستند از فروش آنلاین درآمد قابل توجهی کسب کرده اند. بسیاری از پزشکان و داروخانه ها این امکان را داشتند اما فقط عده کمی که آنلاین بودن و فروش اینترنتی را جدی گرفته اند به این درآمد دسترسی داشتند و نتیجه تا اکنون که در مرداد ماه 1400 هستیم هموراه مشخص است!
ما تحریم هستیم، پرداخت های ارزی چطور انجام می‌شود؟

پرداخت ارزی کاملاً آنلاین

کلیه پرداخت ها به صورت مستقیم و کاملاً قانونی انجام می‌شود و ابتدا وجه توسط متقاضی به صورت ارز به حساب شما واریز می‌شود و پس از تایید شما، صفحه ای توسط پنل منشی در اختیار بیمار قرار می‌گیرد تا در صورتی که خارج از ایران هستند سوابق بیماری یا مدارک مورد نظر را در وب‌سایت شما بارگذاری کنند. کلیه فرآیند ها آنلاین است و برای تبدیل هم از صرافی های مجاز کشور می‌توانید استفاده نمائید. ضمناً دکترپلتفرم در مورد هیچکدام از فعالیت های ارزی یا ریالی شما دخالت ندارد وهیچگونه کارمزد یا درصدی از این بابت دریافت نمی‌گردد.
من در اینستاگرام فعالیت خوبی دارم چرا باید از دکترپلتفرم استفاده کنم؟

کنترل صد در صد

همیشه مشکل در خطر بودن شبکه های اجتماعی نظیر مشکلات تلگرام، نا کارآمدی شبکه های اجتماعی داخلی و احتمال محدود شدن اینستاگرام بوده است ولی وقتی سیستم دکترپلتفرم کامل در اختیار شماست با غیرفعال شدن یک شبکه اجتماعی کل برند شما، ارتباطات و کسب‌وکار تحت تاثیر قرار نمی‌گیرد.
طرح صیانت از حقوق کاربران و چالش های احتمالی (مرداد ماه 1400)

راهکار دکتر پلتفرم برای طرح صیانت از حقوق کاربران چیست؟

حدود یکسال پیش یعنی مرداد ماه 1399 مطلبی در گروه تلگرامی دکترپلتفرم قراردایدم و هشدار مسائلی از این دست را داده بودیم، بیش از 1500 پزشک آن را ملاحظه و بسیاری از آنان اکنون همراه ما هستند! طرح صیانت از حقوق کاربران، طرحی است که از سال های گذشته وجود داشته و احتمالاً در صورت اجرا چالش هایی را به همراه خواهد داشت. طرح صیانت مورد خاص یا مسائله جدیدی نیست چراکه هرساله کسب‌ و‌ کار های آنلاین چالش هایی از این دست را تجربه کرده اند؛ مثلاً یک روز مسائل مالیاتی، یک روز اختلال درگاه های آنلاین، یک روز حساسیت روی کارتخان های پزشکان، یک روز مجوزهای جانبی و ده ها مثال دیگر اما به پشتوانه سابقه فعالیت 5 ساله نسبت به این مسائله آگاه هستیم و جای نگرانی وجود ندارد. هرچند امیدواریم این طرح اجرایی نشود اما هموراه همراه شما خواهیم بود تا با علم روز در شرایط جدید بتوانیم از منافع شما حمایت کنیم. جدای از طرح صیانت از حقوق کاربران بهتر است همیشه چند راهکار مناسب جانبی داشته باشید تا اگر یک پیام رسان مثل تلگرام محدود شد یا شبکه اجتماعی مثل اینستاگرام به سرنوشت آن دچار شد، کسب و کار شما فلج نشود و صرفاً وابسته به آنها نباشید! فراموش نکنید آینده از آن کسانی است که امروز به آن اندیشیده اند.
گرافیک و رنگ بندی خاصی مدنظر دارم چه محدودیتی وجود دارد؟

از طراحی لوگو تا رنگ سازمانی

رنگ بندی دکور مطب شما چیست؟ آیا رنگ سازمانی دارید؟ لوگو اختصاصی چطور؟ یا رنگی جدید برای فعالیت آنلاین مدنظر دارید؟ در دکترپلتفرم شما محدودیتی برای رنگ یا طرح های گرافیکی وب‌سایت ندارید، پس از تماس تلفنی که با شما خواهیم گرفت، مطابق اصول روانشناسی و گرافیک حرفه‌ای و با توجه به سلیقه شما طراحی و گرافیک را در دکترپلتفرم پیاده سازی می‌کنیم. قطعاً از پیشنهادات گرافیست دکترپلتفرم برای ساخت یک هویت بصری ویژه خودتان لذت خواهید برد.

عکاسی اختصاصی!

عکاس حرفه ای دکترپلتفرم در اولین فرصت با شما هماهنگ و با بروزترین تجهیزات مطب و المان های ضروری محیط کار و پرسنل شما را به تصویر خواهد کشید تا مخاطبین با شما احساس راحتی و صمیمیت داشته باشند. حتی در صورتی که شما را نمی‌شناسند، در اولین نگاه چیدمان اصولی و چشم نواز سیستم دکترپلتفرم حس اطمینان را به مراجعین شما منتقل خواهد کرد. ساخت جایگاهی حرفه ای و شایسته برای پزشک، این کاری است که دکتر پلتفرم انجام می دهد.
دکترپلتفرم در چه زبان هایی ارائه می‌شود؟

فارسی، انگلیسی و عربی

دکترپلتفرم در نسخه فارسی در همه کشور ها در دسترس است. اما برای ارائه به زبان های دیگر می‌توانید از دکترپلتفرم جامع استفاده کنید، البته امکان ثبت سفارش زبان انگلیسی و عربی به صورت مجزا امکان‌پذیر است و به زودی در 10 زبان دیگر نیز در دسترس خواهد بود. 
تفاوت دکترپلتفرم جامع و دکترپلتفرم فارسی چیست؟

تفاوت در زبان ها تخفیف و هدیه

دکترپلتفرم در نسخه فارسی شامل تمامی امکانات است و برای فارسی زبانان در سراسر دنیا کاربرد خواهد داشت، اما سفارش دکترپلتفرم به‌همراه پک زبان عربی و انگلیسی تحت عنوان دکترپلتفرم جامع طیف مخاطب بیشتری را پوشش می‌دهد و بسیار مناسب جهت برندینگ یا پرسونال برندینگ بین المللی و جذب مخاطب از خارج کشور می‌باشد. همچنین دکترپلتفرم جامع به همراه 2 هدیه شامل 2.000.000 تومان تخفیف نقدی و یک جلسه مشاوره اختصاصی به ارزش 2.000.000 تومان ارائه می‌گردد.
منشی من خیلی فنی نیست بازهم دکترپلتفرم کاربردی دارد؟

منشی یار!

قطعاً دکترپلتفرم بهترین دوست منشی شما خواهدبود، اگر منشی شما می‌تواند موس کامپیوتر را دست گیرد به این معنی است که در یک ربع ساعت کارکردن با دکترپلتفرم را یاد خواهد گرفت و خیلی زود سادگی فرآیند ها به‌ همراه صرفه‌جویی در هزینه ها و زمان را شاهد خواهید بود.
پشتیبانی دکترپلتفرم شامل چه مسائلی می‌شود؟

پشتیبانی پرمیوم

حتی اکنون که همه درگیر بیماری کرونا هستند تغییری در روند پشتیبانی دکترپلتفرم ایجاد نشده و همواره درخواست ها و سوالات شما در کوتاه ترین زمان از طریق تیکت، چت آنلاین و در ساعات اداری از طریق تماس تلفنی پاسخ داده می‌شود. جلسات حضوری در محل شرکت و فقط با هماهنگی قبلی امکانپذیر است. ضمناً دکترپلتفرم دارای یکسال پشتیبانی رایگان است. در مورد مسائل فنی به سوال بعد مراجعه فرمائید.
امنیت و نگهداری اطلاعات چگونه انجام می‌شود؟

امنیت و نگرانی های فنی

بدون داشتن دانش فنی چطور می‌شود خدمات خوبی ارائه کرد؟ تامین امنیت؟ پرداخت های بانکی مراجعین؟ و … جای نگرانی وجود ندارد، دکترپلتفرم ضمن اینکه کاملاً تخصصی و برنامه ریزی شده پیش می‌رود اما از سمت مراجعین شما بسیار ساده و قابل دسترس است و منشی ها و پرسنل شما در 15 دقیقه به سادگی با دکترپلتفرم ارتباط می‌گیرند و هیچوقت مسائل فنی برعهده شما یا پرسنل نیست. ما هر روز از اطلاعات شما در سرور های مجزا بکاپ تهیه می‌کنیم و امنیت همواره تحت بررسی است. کلیه خدمات پشتیبانی دکترپلتفرم فارسی، دکترپلتفرم جامع و افزودنی های جانبی آن در سال اول رایگان می باشد. ریز هزینه ها در بخش بعدی با شفافیت کامل مطرح شده است.
هزینه های سالیانه دکترپلتفرم چقدر است؟

بهینه و بسیار بصرفه

دکترپلتفرم برای سال اول پشتیبانی و میزبانی هیچگونه هزینه ای دریافت نمی‌کند. هزینه پشتیبانی و میزبانی با توجه به نوع سرویس از سال دوم  وابسته به نرخ ازر حدوداً 35 تا 40 دلار سالیانه خواهد بود. هزینه دامنه بین المللی (com.) معادل حدوداً 10 دلار آمریکا به صورت سالیانه می‌باشد. هزینه یکساله دامنه یا همان آدرس اینترنتی 15 هزارتومان (نرخ مصوب) برای دامنه های ایران (ir.) است. شارژ سرویس پیامکوتاه اختیاری و بسته به میزان مصرف با پایین ترین تعرفه کشور انجام می پذیرد. در نتیجه با صرف هزینه ای واقعاً ناچیز آن هم به صورت سالیانه می‌توان بسیار حرفه‌ای آنلاین فعالیت کنید و  کلیه این هزینه ها را در سال اول میهمان دکترپلتفرم باشید! تعرفه های مذکور مربوط به سال 1399 بوده و تا مرداد ماه 1400 نیز افزایشی نداشته است.

قیمت های دکـترپلتفـرم

4.360.000 تومان تخفیف برای تهیه دکترپلتفرم جامع به مناسبت یکسالگی دکترپلتفرم
و آخرین فرصت خرید دکترپلتفرم فارسی با قیمت قبلی فقط تا پایان شهریور ماه 1400

دکـترپلتفـرم با پک زبان انگلیسی و عربی به‌همراه هدیه

سوالات شما از دکـترپلتفـرم

اگر به هر دلیلی جوابتون رو پیدا نکردید ما آنلاین هستیم، پایین صفحه سمت چپ با ما چت کنید!

یا موبایل رو بردارید و زنگ بزنید، ما خوشحال میشیم صداتون رو بشنویم